Сучасні системи озеленення

Про компанію Galabau

У всьому світі давно використовують різні види «урбанізованого» озеленення, яке легко створюється в будь-якому місці, не вимагає особливого догляду і приносить незаперечну користь. Велика кількість асфальту і бетону в міських умовах, інверсійна покрівля, прагнення раціонально використовувати кожен сантиметр навколишнього простору підштовхують використовувати корисний досвід. Чому б не потішити око різноманітними видами озеленення чи то зеленим дахом, зеленими стінами або живою огорожею. В один момент покрівля, яку Ви експлуатуєте, перетворюється на дивовижну галявину. Плюсами такого озеленення є не тільки естетика, адже озеленення дахів успішно вирішує питання природної шумоізоляції. Зелений дах відмінно очищає повітря і не дає йому нагріватися, як це відбувається на голому бетоні. Зелений дах дозволяє зменшити витрати на обігрів і кондиціонування верхніх поверхів. Озеленення дахів перетворює непривабливі верхні поверхи у справжній оазис. Особливо добре для цього підходить плоска інверсійна покрівля або покрівля, яка експлуатується з незначним (до 10 градусів) нахилом. Хоча у нас є варіанти для всіх видів покрівлі.

Ми маємо можливості не лише для формування більш екологічних умов у кам'яних джунглях, але готові запропонувати Вам чудові ландшафтні рішення, створити зелені стіни, живу огорожу, живучі газони в приміській зоні та в місцях підвищеної експлуатації.

Наприклад, складно собі уявити зелену галявину, де регулярно паркуються автомобілі. Ми знаємо, як це зробити. Це вдається створювати не тільки за допомогою використання невибагливих рослин, таких як седум. Для цього використовується газонна решітка, яка непомітна для ока, але надійно зберігає кореневу систему рослин.

Наш досвід, передові технології, співпраця з закордонними компаніями та безліч ідей допоможуть перетворити будь-яку споруду з нагромадження металу, бетону і скла в затишний зелений куточок.

Контактна інформація
Україна, Київ, вул. Смілянська, 7, оф. 1
Тел./факс:
+38 (044) 561-52-77
GSM:
+38 (067) 440-23-23
info@galabau.com.ua Карта проїзду